Kiszerelő munkatársat keresünk a csapatunkba!

Keressük az új csapattagunkat, akinek a dobozos és hordós söreinknek a kiszerelése lenne a feladata. Ha az ország egyik legmodernebb sörfőzdéjében szeretnéd, hogy a te kezed alatt guruljon ki több ezer friss can IPA a töltősorról, akkor nálunk a helyed!

Feladatok:

  • kiszerelés – Palackozás, CAN töltés, KEG fejtés
  • kiszerelő egységek (KEG fejtő, palackozó)karbantartása és szakszerű használata/üzemben tartása
  • eseti karbantartáshoz tartozó szerelések elvégzése
  • terv szerinti gyártás megvalósítása
  • CIP rendszer ismerete és használata
  • élelmiszeripari higiéniai körülmények biztosítása, fenntartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • élelmiszeripari tapasztalat minimum 1 év
  • középfokú végzettség, lehetőség szerint élelmiszeriparhoz kapcsolódó szakmai végzettség
  • közép szintű angol nyelvtudás
  • proaktív, önálló munkavégzés
  • élelmiszeripari higiénia szabályok betartása
  • megbízhatóság és pontosság
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent, ha:

  • ismered és szereted a kraft söröket
  • van söripari üzemben szerzett gyakorlatod
  • dolgoztál már hosszabb ideig élelmiszeripari üzemben
  • dolgoztál már kiszerelő pozícióban
  • erős műszaki és mechanikai véna

Munkavégzés helye:

  • 1103 Budapest, Gyömrői út 148. (MONYO Brewing)

Munkaidő:

  • heti 40 óra

Amit kínálunk:

  • stabil, megbízható munkahely
  • professzionális eszközpark, termék és márka
  • összetartó csapat
  • beleláthatsz egy sörfőzde mindennapi működésébe
  • lesz mindig a hűtődben MONYO sör ;)

Munkavégzés kezdete:

  • 2022. augusztus

Várjuk a jelentkezésed az allas@monyobrewing.com-ra küldött fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével 2022. július 28-ig.

Köszi!