A söripari üzemünk laborjának a vezetésére keressük az új csapattagunkat.

Ha lételemed a kémia/biológia és az erjesztés, szereted a kraft sört és az izgalmas kihívásokat, akkor ezt a pozíciót neked találtuk ki!

Feladatok:

  • sörüzemi labor feladatok ellátása
  • labormérések folyamatainak véglegesítése, optimalizálása
  • folyamatos adminisztráció (jegyzőkönyvek, kötelező dokumentációk)
  • alkoholtartalom meghatározás
  • IBU meghatározás labormérések segítségével
  • szárazanyagtartalom meghatározás (Balling/Plato)
  • oltások elkészítése (Coliform, Pseudomonas és általános sörrontók)
  • steril mintavételezés
  • oldott oxigén és szén-dioxid mérés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú végzettség – Élelmiszermérnök/Biomérnök
  • legalább 1 év élelmiszeripari laborgyakorlat
  • mikrobiológiai tapasztalat
  • precíz és önálló munkavégzés
  • proaktív gondolkodás
  • megbízhatóság és pontosság
  • középszintű angol tudás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent, ha:

  • ismered és szereted a kraft söröket
  • van söripari üzemben vagy laborban szerzett gyakorlatod
  • foglalkoztál már élesztőszaporítással vagy legalább sejtszámlálással
  • foglalkoztál már italgyártással

Munkavégzés helye:

  • 1103 Budapest, Gyömrői út 148. (MONYO Land)

Munkaidő:

  • heti 40 óra bejelentett munkaviszony

Amit kínálunk:

  • stabil, megbízható munkahely
  • professzionális laboratórium
  • összetartó csapat
  • beleláthatsz egy kisüzemi főzde mindennapi működésébe
  • lesz mindig a hűtődben MONYO sör ;)

Munkavégzés kezdete:

  • 2021. február

Várjuk a jelentkezésed az allas@monyobrewing.com-ra küldött fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével 2021. január 22-ig.

Köszi!