Sörfőzőt keresünk a csapatunkba!

Ha mindig is ki akartad magad próbálni sörfőzőként, akkor most itt a remek lehetőség! Csatlakozz az ország egyik piacvezető kisüzemi sörfőzdéjéhez, ahol Közép-Európa egyik legmodernebb berendezésén tudod főzni a Flying Rabbit-et!

Feladatok:

  • sörfőzés
  • főzőház karbantartása és szakszerű használata/üzemben tartása
  • terv szerinti gyártás megvalósítása
  • CIP rendszer ismerete és használata
  • élelmiszeripari higiéniai körülmények biztosítása, fenntartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • élelmiszeripari tapasztalat minimum 1 év
  • középfokú végzettség, lehetőség szerint élelmiszeriparhoz kapcsolódó szakmai végzettség
  • közép szintű angol nyelvtudás
  • proaktív, önálló munkavégzés
  • élelmiszeripari higiénia szabályok betartása
  • precíz és önálló munkavégzés
  • proaktív gondolkodás
  • megbízhatóság és pontosság
  • középszintű angol tudás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent, ha:

  • ismered és szereted a kraft söröket
  • van söripari üzemben szerzett gyakorlatod
  • dolgoztál már hosszabb ideig élelmiszeripari üzemben
  • házi sörfőzéssel foglalkoztál már

Munkavégzés helye:

  • 1103 Budapest, Gyömrői út 148. (MONYO Land)

Munkaidő:

  • heti 40 óra bejelentett munkaviszony

Amit kínálunk:

  • stabil, megbízható munkahely
  • professzionális üzem
  • összetartó csapat
  • beleláthatsz egy kisüzemi főzde mindennapi működésébe
  • lesz mindig a hűtődben MONYO sör ;)

Munkavégzés kezdete:

  • 2022. május

Várjuk a jelentkezésed az allas@monyobrewing.com-ra küldött fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével 2022. április 24-ig.

Köszi!