Értékesítőt keresünk a csapatunkba!

Ha soha nem jelentettet gondot, hogy eladj akár egy tollat is, akkor van egy jó hírünk. MONYO kraft sörökkel és üdítővel ez sokkal könnnyebben megy majd. Csatlakozz a csapatunkhoz!

Feladatok:

  • értékesítési csatornák felügyelete, hunting és farming
  • dobozos és hordós sörök és kraft üdítők értékesítése
  • értékesítési tervek teljesítése, folyamatos reporting
  • MONYO brand képviselete kóstolókon, rendezvényeken

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • van értékesítésben szerzett tapasztalatod
  • magabiztos, kommunikatív személyiség vagy
  • közép szintű angol nyelvtudás
  • proaktív, önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
  • megbízhatóság és pontosság
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent, ha:

  • szereted a kraft söröket és a gasztronómiát
  • meglévő kapcsolatrendszerrel rendelkezel a HORECA szektorban

Munkavégzés helye:

  • leginkább terepen, de a főzdében is meg kell majd néha jelenned: 1103 Budapest, Gyömrői út 148. (MONYO Land)

Munkaidő:

  • heti 40 óra

Amit kínálunk:

  • stabil, megbízható munkahely
  • professzionális termék és márka
  • összetartó csapat
  • beleláthatsz egy sörfőzde mindennapi működésébe
  • lesz mindig a hűtődben MONYO sör ;)

Munkavégzés kezdete:

  • 2023. április

Várjuk a jelentkezésed az allas@monyobrewing.com-ra küldött fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével 2023. április 15-ig.

Köszi!